Lambertesca Il Cuore Di Firenze

  • 35 m²
  • 1 ložnice
  • 1 koupelna
  • 2 hosté
  • 1 postel

Příjemný apartmán Lambertesca Il Cuore Di Firenze se vhodně nachází 7 minut chůze od Palác degli Uffizi. Součástí této 1-pokojové nemovitosti je také kuchyňka a 1 koupelen.

V apartmánu najdeme příjemné pokoje. Do tohoto apartmánu se vejde až 2 hostů.

Součástí vybavení kuchyně je rychlovarná konvice, chladnička v plné velikosti a mraznička.

Živé centrum města Florencie se nachází ve vzdálenosti 1 km od apartmánu, který se nachází ve čtvrti Historické centrum Florencie. Tento příjemný apartmán je 8 minut pěšky od Palác Pitti. Velká nabídka jídel středo-italské se nachází v Antico Fattore 50 metrů od ubytování. Historický palác Palazzo Antinori se nachází v docházkové vzdálenosti. Vlakové nádraží Florence Santa Maria Novella je 15 minut chůze od nemovitosti, a letiště Florencie je 15 minut jízdy autem.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Lambertesca Il Cuore Di Firenze
Guesthost - Ponte Vecchio Central Flats
Cena pouze pro mobilní zařízení

Guesthost - Ponte Vecchio Central Flats

6.7
Dostačující 53 recenzí
14 m od ubytování
USD 79 USD 71
za noc
Georgofili By Halldis
Cena pouze pro mobilní zařízení

Georgofili By Halldis

8.5
Vynikající 25 recenzí
34 m od ubytování
USD 210 USD 189
za noc
Stile & Comfort Near P. Signoria
Cena pouze pro mobilní zařízení

Stile & Comfort Near P. Signoria

7.8
Dobrý 79 recenzí
42 m od ubytování
USD 159 USD 143
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Florencie
    11 km

    Vlaková nádraží

    Santa Maria Novella, vlakové nádraží
    1 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • VIP přihlášení/ odhlášení

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Sušička
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Sedací kout
    • Šatna
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Přístup pomocí klíče

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 20:00
    Odhlášení: od 06:00 do 11:00
    Číslo licence048017LTN5291,IT048017C2XMSNQU3A
    Často kladené otázky
    • Kde je tento příjemný apartmán Lambertesca Il Cuore Di Firenze apartmán umístěn?
      Tento příjemný apartmán Lambertesca Il Cuore Di Firenze apartmán se nachází v blízkosti Náměstí Piazza della Signoria.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Lambertesca Il Cuore Di Firenze apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Lambertesca Il Cuore Di Firenze apartmán patří mimo jiné Národní Archeologické Muzeum ve Florencii, Palác degli Uffizi, Palác Pitti.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Lambertesca Il Cuore Di Firenze?
      Cena pronájmu apartmán Lambertesca Il Cuore Di Firenze je 82 €.
    • Jaké způsoby platby tento příjemný apartmán Lambertesca Il Cuore Di Firenze apartmán akceptuje?
      Tento příjemný apartmán Lambertesca Il Cuore Di Firenze apartmán akceptuje následující způsoby platby:
      • Mastercard
      • Visa
      • American Express
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto příjemné ubytování?
      Mezi restaurace v blízkosti toto příjemné ubytování patří restaurace Antico Fattore a Mangia Pizza Firenze, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Je v tento příjemný apartmán Lambertesca Il Cuore Di Firenze apartmán připojení k internetu?
      Ano, tento příjemný apartmán Lambertesca Il Cuore Di Firenze apartmán nabízí Wi-Fi.
    • Jaká je velikost apartmán Lambertesca Il Cuore Di Firenze?
      Apartmán Lambertesca Il Cuore Di Firenze má celkovou výměru 35 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Florencie
    11 km

    Vlaková nádraží

    Santa Maria Novella, vlakové nádraží
    1 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Lambertesca Il Cuore Di Firenze

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít